Value Plus rozwijamy ludzi w organizacjach

Skontaktuj się z nami: +48 500 450 510 +48 696 774 113

Twoja zdanie jest dla nas ważne, dlatego zapraszamy do pozostawienia cennej opinii. Oto niektóre referencje od naszych Klientów:

Dwukrotnie miałam okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Ingę Bielińską w 2013 r. w Wyższej Szkole Bankowej i każdorazowo wykazywała Ona duże zaangażowanie. Jest to coach zorientowany na rozwój osobisty – zarówno grupy, z którą pracuje jak i swój. Inga Bielińska potrafi być siłą napędową dla innych – pomaga odkrywać nowe rozwiązania. W Jej działaniu można dostrzec determinację oraz usłyszeć cenne wskazówki rozwojowe. W trakcie zajęć stosowała różne narzędzia dydaktyczne oraz dzieliła się wiedzą z zakresu prowadzenia i organizacji własnego biznesu.
Ponadto Inga Bielińska zaimponowała mi doskonałą umiejętnością tłumaczenia Amy Barnes i Johna Scherera w trakcie wykładu „Impossible Possibility: Motivation Beyond Money” (Niemożliwe możliwości – motywacją ponad finansami), zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową i ICF Polska Oddział Poznań.
Reasumując, udział w zajęciach prowadzonych przez Ingą Bielińską to przyjemność – polecam.
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Joanna Piechocka, Specjalista ds. wsparcia sprzeda
Świetna atmosfera, duża wiedza i praktyka trenerów.
„Jestem przekonania, że od tej pory moje rozmowy roczne będą efektywniejsze dla mnie, pracowników oraz całej firmy.” Iwona uczestnik szkolenia: Zarządzanie oczekiwaniami pracowników
Na szkoleniu przełamałem barierę „kamera” – kierownik zespołu z branży produkcyjnej.
Szkolenie sprawi, że moje spotkanie z pracownikami będą bardziej efektywne. Ja wykorzystam ją do drugiej strony – jako pracownik . Agnieszka, Menedżer Marketingu.
Bardzo ważne było dla mnie „zdjęcie” odpowiedzialności ze mnie. Brak matkowania – na profesjonalnej rozmowie trzeba zadawać dużo pytań otwartych, słuchać ze zrozumieniem i umieć wykorzystać zarządzanie wiedzą. Nie można chodzić na spotkania z pracownikami ograniczonym do własnej wizji. Anna Szef Administracji.
Miałem szczęście uczestniczyć w procesie coachingowym prowadzonym przez Ingę. Podszedłem do niego bez uprzedzeń, ale i bez wielkich oczekiwań – to moje pierwsze doświadczenie z coachingiem i nie spodziewałem się rewolucji. Efekt naszej pracy mnie samego zaskoczył.
Jeśli czujesz potrzebę zmian, chcesz lepiej poznać się i zrozumieć, lubisz pracę (bywa, że trudną) nad sobą i co najważniejsze, cenisz sobie wymierne efekty, widoczne w dniu codziennym – Inga Bielińska jest coachem dla Ciebie. Powodzenia!
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Lukasz Nowak, Chief Product Officer, Allegro Group
„Podobało mi się, że było dużo ćwiczeń, mało wykładów”.
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Sebastian K. z Łodzi
„Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Kompetentna i sympatyczna trenerka. Dziękuję.”.
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Tadeusz, Poznań
„Wszystkie elementy były wartościowe i przydatne. Świetny program i ani sekunda szkolenia nie była czasem zmarnowanym. Wręcz przeciwnie – bardzo skorzystałam.”
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Olga, Warszawa
„Szkolenie oparte na dużej ilości ćwiczeń oraz zadań, dzięki czemu było interesujące oraz bardziej dostępne do zapamiętania.”
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Emilia T.
„Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane. Teoria połączona z ćwiczeniami i przykładami z życia.”
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Jarek z Poznania
„Umiejętny nacisk trenerki na wypowiedź każdego uczestnika szkolenia. Otwartość całej grupy, z którą się jeszcze nie spotkałem na żadnym treningu/szkoleniu.”
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Marek D.
„Każdy dzień przynosił nowe, bardzo ciekawe informacje, które można wykorzystać podczas codziennej pracy, jak również w życiu prywatnym. Siła parafrazy, stanowcza ale jednocześnie elegancka asertywność, organizacja czasu pracy – wszystkie te elementy wykorzystam na co dzień.”
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Kasia, Warszawa
„Podobały mi się metody analizowania i spojrzenia z innej strony na potrzeby klienta”.
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Anna W., Warszawa

<< Start poprzednia strona 1 2 3 następna strona Koniec >>

Strona 2 z 3


Dodaj opinię
* pola wymagane.
Imię:*
E-mail (nie będzie widoczny):*
Kod antyspamowy:
Wpisz kod tutaj:*
Wpisz poniżej swoją opinię:*

Referencje