Value Plus rozwijamy ludzi w organizacjach

Skontaktuj się z nami: +48 500 450 510 +48 696 774 113

Twoja zdanie jest dla nas ważne, dlatego zapraszamy do pozostawienia cennej opinii. Oto niektóre referencje od naszych Klientów:

Po spotkaniu z P.Zofią sprawy nabrały tempa na tyle, że "było w czym wybierać". Kilka cennych wskazówek udzielonych spowodowane lepsze określenie celów wyboru pracodawcy. Nie ukrywam, że pozostaje u mnie niedosyt po spotkaniu, które było stanowczo za krótkie. A przydałoby jeszcze czerpać wiedzę z Pani doświadczenia na rynku. Mam nadzieję ze nasze drogi jeszcze się spotkają. Jeszcze raz dziękuję.
 
Data: 03 Czerwiec 2016
Dodane przez: Tomasz Wessely
Na temat współpracy z Panią Inga można pisać dużo, co najważniejsze tylko dobrze. Profesjonalne podejście od pierwszej do ostatniej sesji, właściwa pomoc przy rozwiązaniu problemu, z którym klient zgłasza sie do Coacha. Różnorodność ciekawych materiałów, które maja na celu wzbogacić spotkanie i pomoc w nim. I co najważniejsze poprzez wiedzę, podejście do klienta, konsekwencje, motywacje i dyskrecje Pani Ingi są widoczne efekty coachingu. Osoba GODNA POLECENIA
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Magdalena M. – Specjalista ds. obsługi grup
Polecam Panią Ingę, jako dobrego coacha, którego podejście do Klienta jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze – skuteczne. Pani Inga potrafi pokazać Klientowi jego wewnętrzną siłę i motywację do działania, do jakiej jest zdolny. Zdecydowanie polecam!
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Magdalena K. – Kierownik Infolinii
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Człowiek, który ma ogromną wiedzę i wie jak ją wykorzystać. Pani Inga, za pomocą wielu ciekawych metod pracy warsztatowej, pomaga klientowi wyznaczyć i osiągnąć ważne dla niego cele. Pomaga również poznać siebie samego, oraz odkryć swoje potrzeby. Ta Pani bardzo dobrze wie jaką siłę niesie ze sobą właściwie zadane pytanie. Jest osobą ogromnie motywującą do działania i posiadającą mnóstwo pozytywnej energii. Niewielu jest takich ludzi, dlatego tym bardziej trzeba się cieszyć, że spotkało się ją na swojej drodze. Polecam każdemu sesje u tego coacha. Bo po tych spotkaniach już nic nie będzie takie samo.
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Agata K., Pracownik Apteki
Cieszę , że spotkałam Ingę w momencie, kiedy potrzebowałam wsparcia i porady. Słuchała i notowała, a ja mówiłam co chciałabym zmienić. Myślałam – nie uda się. Każdy ma skryte myśli, które trudno jest bezpośrednio wypowiedzieć, a jednak udało się J. Wspólnie nakreśliłyśmy plan: Co? Jak? i Kiedy? przeprowadzić. Inga otworzyła mi oczy na wiele tematów, dodała siły i odwagi, która tak bardzo jest potrzebna, aby zacząć realizować „plan”. Minęło już wiele tygodni odkąd skończyłyśmy nasze wspólne sesje, a jednak – realizacja projektów w toku, wewnętrzna samoocena na wysokim poziomie i chęć wprowadzania zmian w życie, a nie tylko w słowach. Polecam wszystkim sesje z Ingą są kreatywną drogą w nieznane… – tylko trzeba zaufać własnej intuicji.
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Kasia M. – Specjalista w korporacji
Od moich sesji coachingowych z Ingą minęło już parę miesięcy, a ja nadal jestem pod ogromnym wrażeniem posiadanej przez nią wiedzy (głównie z zakresu prowadzenia i organizacji własnego biznesu) oraz umiejętności trenerskich. Jest to osoba, od której bije niesamowicie pozytywna energia.
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Gosia Zimniak, freelance illustrator, copywriter
It is my pleasure to recommend Ms. Inga Bielińska, with whom I am working within Poznan School of Banking (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu) since 2012.
Her knowledge, creativity, professional skills and individual approach have been appreciated very much. I believe that Ms Bielińska is a person with excellent human relation skills, coaching competencies, organizational skills, sociable, and with a strong ability to complete a task without supervision. Always on time and always with a smile. What more can you ask for?
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Anna Malinowska Kier. ds Współpracy Międzywydziało
To było moje pierwsze spotkane z Ingą, dlatego kiedy powierzałam jej poprowadzenie zajęć z elementów komunikacji dla międzynarodowej grupy uczestniczek programu budującego kompetencje managerskie, trudno było mi przewidzieć, jaki osiągniemy efekt. Na szczęście Inga wiedziała to doskonale. Poprowadziła zajęcia, które łączyły w sobie zarówno elementy prelekcji jak i ćwiczeń w małej grupie. Wiedza, zaangażowanie i temperament Ingi sprawiły, że czas, który spędziłyśmy na szkoleniu będzie owocował dalszym budowaniem kompetencji managera i kontynuacją naszej współpracy.
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Karolina Zientarska, Specjalista ds. marketingu, W
Inga to wspaniały coach. Miałem przyjemność być przez nią prowadzony. Warto powierzać sprawy w ręce najlepszych specjalistów.
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Krzysztof Wroński, Internet Marketing Consultant
Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w indywidualnych sesjach coachingowych
prowadzonych przez Panią Ingę Bielińską w okresie od 19 listopada 2013 do 3 kwietnia 2014.
Jestem na początku drogi, która nazywa się „własny biznes”, potrzebowałam zatem wsparcia oraz osoby, która pomoże trzymać mi się obranego kierunku. Inga Bielińska spełniła moje oczekiwania w 100 %. Podczas półrocznej wspólnej pracy pomagała mi spojrzeć na siebie i swój pomysł na działalność z różnych perspektyw, bo zawsze owocowało nowymi pomysłami, ogromnymi chęciami do działania oraz dużą dawką wiary w siebie i w to, co się chce robić.
Szczerze mogę polecić Ingę Bielińską każdemu, kto ma pomysł na siebie , ale się jest jeszcze do końca pewny, jak go zrealizować. Jestem pod dużym wrażeniem, jak indywidualnie i profesjonalnie Inga Bielińska potrafiła podejść do każdego mojego pytania i potrzeby. Nie dawała jednak gotowych odpowiedzi, do wszystkiego musiałam dojść sama. Po czasie okazuje się to ogromną wartością, ponieważ pokazuje, jak duży potencjał każdy ma w sobie.
 
Data: 16 Maj 2016
Dodane przez: Agnieszka Liguz, właścielka Re-Arch Home Staging

<< Start poprzednia strona 1 2 3 następna strona Koniec >>

Strona 1 z 3


Dodaj opinię
* pola wymagane.
Imię:*
E-mail (nie będzie widoczny):*
Kod antyspamowy:
Wpisz kod tutaj:*
Wpisz poniżej swoją opinię:*

Referencje