Value Plus rozwijamy ludzi w organizacjach

Skontaktuj się z nami: +48 500 450 510 +48 696 774 113

Twoja zdanie jest dla nas ważne, dlatego zapraszamy do pozostawienia cennej opinii. Oto niektóre referencje od naszych Klientów:

Wespół z panią Zofią Jakubczyńską opracowaliśmy plan działania mający mi pomóc w znalezieniu pracy. Plan zakładał min. gruntowną analizę moich słabych i mocnych stron, przeobrażenie mojego CV w bardziej dynamiczną formę, dotarcie do potencjalnych pracodawców za pomocą różnych metod. Plan powiódł się po około 3 miesiącach. Znalazłem pracę, która mi daje satysfakcję i z której czuję się doceniony w czym duża zasługa jest osobiście pani Zofii Jakubczyńskiej.
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Wiesław, Dyrektor FInansowy
Pani Zofia jest osobą pełną zaangażowania, zapału i otwartości. Mając okazję współpracy z Panią Zofią przekonałem się o jej profesjonaliźmie i mertorycznym przygotowaniu. Ponadto jest osobą wywiązującą się ze złożonych obietnic i zobowiązań. W moim ocenie Pani Zofia jest osobą wysoce kompetentną, posiadającą niezbędną wiedzę i doświadczenie, by pomagać ludziom w odnalezieniu najlepszej ścieżki zawodowej.
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Konrad, Menedżęr sprzedaży
Dzięki pracy z panią Zofią Jakubczyńską odnalazłam potencjał w sobie do zdecydowanych zmian w mojej karierze zawodowej. Wykonując analizę własnych doświadczeń zawodowych doznałam olśnienia jak wiele ciekawych i odpowiedzialnych zadań i funkcji podejmowałam się w swojej przeszłosci. To doświadczenie podwyższyło moje poczucie własnej wartości, dało mi wiarę i nadzieję na przyszłość. Poczułam się pewniej na rynku pracy. Pani Zofia wykazywała się ogromnym profesjonalizmem, przygotowaniem merytorycznym i doświadczeniem zawodowym. Dzięki odpowiednim pytaniom pani Zofii mogłam się wiele o sobie dowiedzieć. Bardzo gorąco polecam pracę z panią Zofią Jakubczyńską, uważam że jest osobą godną zaufania i polecenia.
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Agnieszka., Inżynier
„Zofia Jakubczyńska jest niezwykle skutecznym architektem kariery. Gorąco polecam wszystkim, nie tylko aktualnie poszukującym własnej ścieżki zawodowej.”
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Piotr K. Dyrektor ds. windykacji prawnej
Niewielu ludzi wywarło tak pozytywny wpływ na rozwój mojej kariery oraz rozwój poza zawodowy jak Pani Zofia Jakubczyńska. Jej bardzo profesjonalna pomoc poskutkowała wyraźnym rozwojem w oczekiwanym przeze mnie kierunku. Ułatwiła zrozumienie wielu aspektów i wskazała sposoby poszerzenia i świadomego kierowania moją karierą zawodową, osobowością jak i również pomogła w rozwoju poza zawodowym.

Poza tym bardzo sympatyczna Osoba.
 
Data: 06 Maj 2016
Dodane przez: Marcin, Menedżer zespołu

<< Start poprzednia strona 1 2 3 następna strona Koniec >>

Strona 3 z 3


Dodaj opinię
* pola wymagane.
Imię:*
E-mail (nie będzie widoczny):*
Kod antyspamowy:
Wpisz kod tutaj:*
Wpisz poniżej swoją opinię:*

Referencje