Value Plus rozwijamy ludzi w organizacjach

Skontaktuj się z nami: +48 500 450 510 +48 696 774 113

PROFIL ZAWODOWY

Inga jest Partnerem Zarządzającym i założycielką Value Plus, gdzie odpowiada za relacje z klientami i superwizje zespołu. Zajmuje się rozwijaniem liderów w organizacjach poprzez programy coachingowe, mentoringowe i szkoleniowe. Jest  certyfikowanym coachem ICF (PCC), certyfikowanym mentor coachem ICF, i trenerem inspirowanym Non-Violent Communication.  Wykładowca poznańskich uczelni. W latach 2013-2015 dyrektor International Coach Federation Oddział Poznań, od marca 2015 wiceprezes International Coach Federation Polska. Po otrzymaniu 100% absolutorium rozpoczęła w marcu 2016 drugą kadencję na stanowisku wice prezesa ICF Polska.

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Coachingu na WSB w Poznaniu, trzyletnie Studium Umiejętności Trenerskich i Komunikacji akredytowana przez PTP w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Obecnie uczy się na kursie psychoterapii i psychodramy.  Zdobyła międzynarodową akredytacje certyfikowanego mentor coacha ICF.

SPECJALIZACJA

Pracuje z zarządami, managerami na poziome executive i wyższego szczebla, zespołami, przedsiębiorcami i korporacyjnymi klientami indywidualnymi. Zakres pracy dotyczy budowania strategii, zarzadzania zespołem, samooceny, odpowiedzialności, asertywności, kreatywności, komunikatywności i szeroko rozumianej inteligencji emocjonalnej. Zajmuję się coachingiem zespołów, który bywa finalną częścią szkolenia i warsztatów (wprowadzenie w życie nabytych umiejętności i wykorzystanie ich w pracy). W swojej pracy łączy m.in. podejście systemowe (w oparciu o szkolenia i prace Johna Wittingtona,  Caitlin Walker i Petera Senge), psychologię pozytywną – skoncentrowaną na rozwiązaniach z rozwojowym wykorzystaniem technik kreatywnych. Zrealizowała ponad 1500 godzin coachingowych (coaching menedżerski, kreatywności, zespołów) i dwa razy tyle pracy trenerskiej. Jest mentorem przygotowującym do egzaminu ACC w ramach ICF.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻACH

Pracowała dla branż: nowoczesnych technologii IT, wydawniczej, produkcyjnej, turystycznej.
Rozwijała przedsiębiorców oraz kadrę m. in.: Unilever, Danone Nutricia, Bonduelle, Pay U, Grupa Allegro, Flextronics Polska, Get Response, Cognifide Polska i UK, Poznań Agile Users Group, IPMA, Osmosys Technologies, Phoenix Contact, Evio Polska, ADB Polska, Wydawnictwo Forum, Kompania Piwowarska, BZ WBK.

PO GODZINACH

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama bardzo aktywnej siedmiolatki. Z pasją pisze poezję, opowiadania i poradniki biznesowe. Od kliku lat udaje jej się czytać 52 książki rocznie. W czasie wolnym pro bono wspiera jako coach organizacje pozarządowe w zakresie pracy zespołowej.

linkedin

Referencje