Value Plus rozwijamy ludzi w organizacjach

Skontaktuj się z nami: +48 500 450 510 +48 696 774 113

PROFIL ZAWODOWY

Zofia jest Partnerem Zarządzającym i założycielką Value Plus, gdzie odpowiada za relacje z klientami, wdrażanie nowych programów edukacyjnych oraz operacyjne zarządzanie firmą. Zajmuje się rozwijaniem liderów, specjalistów i pracowników sił sprzedaży. Wykładowca podyplomowych studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od początku kariery zawodowej związana jest z działami sprzedaży i HR. Zajmowała się realizowaniem dużych projektów personalnych w jednej z największych instytucji finansowych w kraju. Początkowo specjalizowała się w pozyskiwaniu talentów, a następnie w programach rozwojowych dla organizacji. Współtworzyła grupę coachów pracujących z przedstawicielami handlowymi. Następnie w spółce należącej do Pracuj Solutions, w roli Dyrektora ds. Programów Rozwojowych, kierowała pracą 12-osobowego zespołu coachów. Od 8 lat pracuje dla klientów biznesowych koncentrując się na rozwijaniu ludzi w organizacjach.

WYKSZTAŁCENIE

Socjolog (Uniwersytet Wrocławski) ze specjalnością w komunikacji społecznej i badaniach rynku. Absolwentka szkoły trenerów Moderator, szkoły coachingu grupowego Trop, cyklu szkoleniowego z zakresu storytellingu (MS Team), szkoleń zgodnych ze standardami ICF oraz licznych warsztatów „train the trainers”.

SPECJALIZACJA

Pracuje z zarządami i liderami średniego szczebla, zespołami, specjalistami i handlowcami. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji kierowania pracą rozproszonych zespołów sprzedażowych. Wspiera liderów w czasie awansu przygotowując ich do pełnienia nowej roli. Wykorzystuje ekspercką wiedzę z zakresu socjologii małych grup przy pracy nad efektywnością zespołów w organizacjach. Propaguje storytelling jako nowoczesną metodę sprzedaży. Wspiera pracowników w rozwijaniu osobistej efektywności w zespole. Ponad 1000 dni pracy spędziła rozwijając pracowników w organizacjach z wykorzystaniem różnych form edukacyjnych (training on the job, shadowing, coaching, mentoring, warsztaty, wykłady etc.).

DOŚWIADCZENIE W BRANŻACH

Pracowała dla branż: finansowej, produkcyjnej, rolnej, konsultingowej, edukacyjnej, wydawniczej, prawnej, nowych technologii, retail.
Rozwijała liderów, specjalistów i pracowników sił sprzedaży m.in.: Bonduelle, Cofnifide Polska, Hypred, Forum Media Polska, RWE IT, Intermarche, Timac Agro Polska, Kompania Piwowarska, Agrosimex, Allegro, KONE, Martin Bauer, Trenkwalder & Partner, Wipasz SA, Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja.

PO GODZINACH

Miejskie zwierzę. To tu spędza większość czasu pracując i korzystając z możliwości jakie stwarza miasto (od koncertów przez aktywny wypoczynek po wygrzewanie ławek na placach zabaw). Interesuje się zrównoważonym rozwojem i współczesną architekturą. Uczy się kupować tylko tyle książek, ile realnie jest w stanie przeczytać. W jej bibliotece dominują reportaże, biografie i baśnie świata. Rozwija się twórczo poprzez storytelling czerpiąc radość z wymyślania i opowiadania historii.

linkedin

Referencje