Value Plus rozwijamy ludzi w organizacjach

Skontaktuj się z nami: +48 500 450 510 +48 696 774 113

PROFIL ZAWODOWY

Ekspert ds. zdrowia, fizjoterapeuta, trener-instruktor.
Katarzyna specjalizuje się w temacie dbałości o zdrowy kręgosłup na stanowiskach wymuszających siedzący tryb pracy, a także wśród pracowników fizycznych i produkcyjnych. Pracując koncentruje się na dobrostanie klientów uświadamiając ich jak zdrowie fizyczne wpływa na efektywność w pracy i życiu. Przygląda się pracownikom w ich naturalnym środowisku, wypracowując z nimi nowe, zdrowsze nawyki. Pracuje z pasją i pozytywną energią, którą zaraża swoich klientów. Łączy wiele naturalnych metod i technik wspomagających procesy regeneracje organizmu, doprowadzające do równowagi między ciałem a duchem. Swoim klientom zaleca wsłuchanie się we własny organizm i jego potrzeby. Sama kieruje się maksymą ,,w zdrowym ciele zdrowy duch”.

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu, o kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Dodatkowo kształciła się poprzez szkolenia z zakresu technik energizacji mięśni, technik aktywnego rozluźniania, leczenia poprzez rozluźnianie mięśni, diagnozowania i leczenia dysbalansu mięśniowo powięziowego, stabilizacji stawów kręgosłupa i stawów kończyn oraz kinesiology taping. Jest dyplomowanym instruktorem fitness.

SPECJALIZACJA

Od 2002 związana jest z fizjoterapią. Zajmowała się przygotowywaniem i realizacją programów rehabilitacyjnych pacjentów indywidualnych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu. Dla grup opracowywała i realizowała programy rozwijania aktywności fizycznej i promocji zdrowia. Pracując dla stowarzyszeń zawodowych zrealizowała wiele projektów z zakresu  usprawniania fizycznego. Współtworzyła liczne imprezy integracyjne, obozy oraz olimpiady specjalne.  Dla klientów indywidualnych różnych szczebli opracowywała i kontrolowała indywidualne plany poprawy funkcji narządu ruchu. Realizowała badania na temat wad postawy wśród dzieci i młodzieży. Prowadziła zajęcia ruchowe z grupami oraz klientami indywidualnymi. W ramach doradztwa indywidualnego specjalizuje się w prowadzeniu programów fizjoterapeutycznych oraz pracy z ciałem. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu promocji zdrowia i dbałości o ciało, w miejscu pracy oraz zapobieganie przeciążeniom narządu ruchu, jak i profilaktyce prozdrowotnej. Zasadą którą się kieruje jest ,,Lepiej zapobiegać niż leczyć”.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻACH

Doświadczenie w zarządzaniu  i tworzeniu projektów związanych z obszarem zdrowia. Realizowała projekty rozwojowe w obszarze  fizycznym i profilaktyki  dla: gabinetów specjalistycznych, pracowników biurowych, kadry zarządzającej, pracowników fizycznych (w tym pracujących w systemie zmianowym), pracowników produkcji.
Dla pacjentów i klientów indywidualnych opracowuje i realizuje  programy rehabilitacyjne z zakresu kinezyterapii, oraz masażu.

PO GODZINACH

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama. Wolne chwile spędza sportowo angażując najbliższych do wspólnego spędzania czasu w formie aktywnej. Uwielbia dobre jedzenie,  sama czasem  improwizuje w kuchni.

Referencje